چک ولو هیدرولیکی آتوس ATOS

چک ولو هیدرولیکی آتوس ATOS
چک ولو, چک ولو کستل

چک ولو GMC از میزان مرغوب بودن تولید قابل قبولی برخوردار بوده و در ادامه بعدها گوناگون جهت به کارگیری در ادامه چیلرهای تراکمی و یخچال های فریونی طراحی شده هست .

چک ولو کستل

از برندهای دارای ایجاد کننده شیر یک طرفه (چک ولو) می توان به اسم های آلکو، دانفوس، کستل و GMC خرید چک ولو کستل از سلام سرما اشاره کرد خرید چک ولو کستل 3122/11 .

محل کارگزاشتن چک ولو کستل در ادامه یخچال فریونی یا این که چیلر تراکمی در ادامه خط مایع، خط مکش و خط گاز داغ می باشد. به جهت خودداری از رجوع مبرد گاز فریون در ادامه لوله های حامل گاز فریون در ادامه سیکل های برفک زدایی با گاز داغ و سیستم های تبرید چندین اواپراتوری و یا این که در ادامه کندانسور هایی که در ادامه طول فراتر از کمپرسور کارگزاشتن می شوند به فعالیت می رود گهگاه وقت ها نیز شیر یک طرفه را با شیر اطمینان مخلوط میکنند.

چک ولو یا این که شیر یک طرفه شیری هست که به جهت خودداری از رجوع مبرد گاز فریون در ادامه لوله های حامل گاز فریون در ادامه سیکل های برفک زدایی با گاز داغ و سیستم های تبرید چندین اواپراتوری و یا این که در ادامه کندانسور هایی که در ادامه طول فراتر از کمپرسور کارگزاشتن می شوند به فعالیت می رود گهگاه وقت ها نیز شیر یک طرفه را با شیر اطمینان مخلوط میکنند.

شیرهای یکطرفه در ادامه کاربردهای بیشماری در ادامه جایی که مایعات به جهت هدف ها ایمنی می بایست در ادامه یک جهت عبور کرده و از جریان معکوس خودداری شود گزینه به کارگیری قرار میگیرند.

زمانی که فشار کمتر پیدا نماید توپی به سمت عقب حرکت کرده و آببندی به شکل تام انجام میشود. هنگامی که جریان در ادامه ذیل نشیمنگاه به حرکت در ادامه میآید، فشار به وجود آمده دیسک را بلند کرده و از نشیمنگاه قطع میکند.

هنگامی که جریان متوقف شده باشد یا این که برگردد، جریان بازگشتی و نیروی گیرایی (Gravity forced) منجر حرکت دیسک به طرف ذیل شده، دیسک تماماً به نشیمنگاه میچسبد و منجر آببندی و خودداری از رجوع و برگشت جریان میشود.

از آن ها به جهت در دست گرفتن جریان یک طرفه مبرد به مراد خودداری از رجوع و برگشت جریان به کارگیری می شود.

۳-باعث بازشدن ولو هنگامی شکل می دهد که فشار سیال عبوری از داخل لاین تولید شود و بسته شدن ولو هم با رجوع و برگشت سیال شکل خواهد داد.

در ادامه طراحی بعضا از پلاگها در ادامه نوع پیستونی یک فنر به فعالیت می رود تا دیسک را در ادامه وضعیت بسته نگهدارد.

 This post was gener᠎ated by GSA Con tent Gen er᠎at or  DEMO.

در ادامه شیر یکطرفه ( check valve ) سوئینگ، دیسک یا این که عنصر بسته شدن در ادامه اطراف نقطه ای که به آن متصل است، تغییر و تحول می کند.

همین شیرها از گونه چک ولوهایی با طراحی بی آلایش میباشند که در ادامه آن از یک یا این که دو دیسک در ادامه درون شیر به کارگیری میشود. هنگامی که جریان فشار اضطراری به جهت حرکت توپی را داشته باشد، آن را به طرف جلو میکشاند و سیال از اطراف توپی عبور میکنند.

چک ولو آلکو یک شیر یکطرفه هست که به سیال اذن حرکت به یک سمت را می دهد و مانع رجوع سیال (مایع یا این که گاز) در ادامه مسیر رفت می شود.

در ادامه شیر های کروی، عبور جریان مایع از شیوه یک مسیر S است. با اعتنا به مزایای دیگر آنها، همین شیرها به طور گسترده به کارگیری می شود که افت فشار شیر از شیوه شیر یک خرید چک ولو کستل 3122/9 استدلال در دست گرفتن نیست.

یک از مزایای شیر یک طرفه همین هست که اکر فشار سیال در ادامه محل ورود شیر به حد اضطراری نرسد شیر فعالیت نخواهد کرد.

هنگامی که شما همین نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در ادامه ارتباط با خرید چک ولو کستل از سلام سرما وب وب سایت خویش باشید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.