محمدیان: من رقیب شناخته شده ای در آسیا / انتخاب کشتی گیر منصفانه ندارم

[ad_1]

کشتی گیر وزن 97 کیلوگرم ایران با بیان اینکه در بازی های آسیایی مغولستان به راحتی توانستم حریفان خود را شکست داده و مدال طلا کسب کنم، گفت: رقیب مطرحی در آسیا ندارم.

محمدحسین محمدیان در گفت وگو با ایسنا، درباره سطح کیفی مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا در مغولستان و کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها، اظهار کرد: در وزن 97 کیلوگرم بهترین های دنیا از چنین کشورهایی هستند. . آمریکا، روسیه و گرجستان هیچ نظری ندارند اما باز هم میدان خوبی برای من است و خدا را شکر می توانم با کسب مدال طلا در قهرمانی تیم ایران موثر باشم.

وی خاطرنشان کرد: سطح کیفی مسابقات در تمام مدت خوب بود. قهرمانی آسیا هم در رده بندی موثر است و خوشحالم که تیم ملی با اقتدار قهرمان آسیا شد. من بیشتر از قهرمانی ام هیجان زده ام، قهرمانی تیم ملی در آسیا که توسط افراد جوان و با تجربه برگزار می شود.

محمدیان با اشاره به رعایت عدالت در انتخاب ملی پوشان گفت: عدالت در انتخابی انفرادی رعایت می شود و بر اساس چرخه انتخابی تیم ملی تمامی نفراتی که در مسابقات قهرمانی کشور اول شدند راهی این مسابقات شدند. ” بحمدالله تیم ملی با اقتدار قهرمان شد و این از هر چیزی ارزشمندتر بود. امیدوارم این موفقیت در مسابقات آینده به ویژه مسابقات جهانی و المپیک تکرار شود.

مدال برنز جهان افزود: در این مسابقات در مجموع با 3 کشتی گیر کشتی گرفتم که در تمامی این پیکارها به راحتی توانستم بر حریف خود غلبه کنم و امتیازی به رقبای خود نزنم. امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم و در نهایت به اهدافم برسم.

وی در خصوص برنامه پیش رو تصریح کرد: باید در اردوی تیم ملی حضور پیدا کنیم و در اختیار تیم ملی خواهیم بود. من هم یک سرباز تیم ملی هستم و هر جا که کادر فنی صلاح بداند کشتی می‌گیرم. بعد از این مسابقات تمرینات خود را در اردوی تیم ملی زیر نظر کادر فنی دنبال می کنیم و باید ببینیم برنامه کادر فنی چیست و چه تورنمنت یا مسابقاتی را برای ما تدارک دیده اند.

محمدیان در پایان گفت: امسال بازی های آسیایی و جام جهانی را پیش رو داریم که بسیار نزدیک است و این کار را هم سخت می کند. جام تختی خردادماه برگزار می شود و باید منتظر معرفی نفر اول این مسابقات باشیم تا پس از آن تیم ملی انتخاب شود و آماده حضور در مسابقات پیش رو باشیم. امیدوارم هر چه بیشتر به نایب قهرمانی تیم ملی برسم و با کسب بهترین نتایج باعث خوشحالی مردم شوم.

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.