برش لیزر چگونه عمل می کند (3)

برش لیزر چطور فعالیت می کند
برش لیزر استیل

کمی CNC را به آن بیشتر نمایید ، و ماشینی را تنظیم می نمایید که می تواند قطعات زیاد پیچیده از چوب ، پلاستیک ، لاستیک ، فلز ، فوم یا این که بقیه مواد را برش دهد یا این که حکاکی کند.

برش لیزر استیل

یکی از از پارامترهایی که می بایست در ادامه برش استیل به آن اعتنا داشته باشید، صافی مرحله و عدم اکسید شدن آن است.

ناشناس گفته: درود پوشه طاحی مان را در ادامه کورل فراهم کرده ایم. به جهت انجام برش لیزر در ادامه شروع فعالیت اشعه لیزر را فراهم می کنند .

در ادامه صنعت طبابت از برش لیزر به جهت حفر لوله هایپو ، رخنه های کاتتر ، دستگاه های فیلتر ، حفره های جریان گاز و بقیه دستگاه های زیاد پیچیده به کارگیری می شود.

سرویس ها برش لیزر در ادامه صفادشت کرج ، امکان برش لیزر فلز فیبر نوری ما‌درها شامل فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، CRS و بقیه فلزات آهنی و غیر آهنی است.

به مراد برش استیل و بقیه متریال ها به کارگیری شود. برش ورق استیل در ادامه صفادشت کرج ، صنعت های ایجاد هوا و فضا و صنعت های ساختمانی از برش لیزری به جهت ساختن قطعاتی نظیر قطعات ظریف ، واشر ، سلولهای شمسی ، نازلها و تخته های مدار به کارگیری می کنند. This was g enerated ᠎with the help of GSA  Conte nt Generator Dem᠎ov᠎er᠎si​on᠎.

برش لیزر استیل در ادامه صفا دشت کرج ، برش لیزر یک فرایند برش داغ هست که به جهت برش موادی نظیر فلز یا این که ورق فلز به کارگیری می شود.

لیزر در ادامه واقع انتقال انرژی هست که منجر می شود مواد در ادامه امتداد یک خط ذوب یا این که سوزانده شوند. هنگامی همین واقعه بیفتد ، ماده جلوی لیزر می سوزد ، ذوب می شود ، یا این که تبخیر می شود و منجر تولید رخنه می شود.

لیزر پرتو متمرکز از نور هست ، انرژی متعددی را در ادامه یک حوزه‌ زیاد ریز متمرکز می کند.

با ما‌درها ملازم باشید تا در ادامه گزینه برش استیل به جهت شما دوستان عمده تفسیر دهیم. Th is data w as writt᠎en by GSA C​ontent Ge nerator  DEMO᠎!

به تیتر نمونه ، انرژی گزینه نیاز به جهت برش برگه زیاد کاهش از انرژی گزینه نیاز به جهت یک برگه فولادی با ضخامت 20 میلی متر است.

به همین برهان هست که هر ماده نیاز به میزان مشخصی از انرژی دارد. به تیتر نمونه ، شما ممکن هست فکر نمایید که لیزر می تواند هر چیزی را از فی مابین چیره شود ، البته همین طور نیست.

هنگامی که شما همین نوشته را دوست داشتید، مایل به داده ها بیشتری در ادامه ارتباط با برش ورق استیل نازک وب وب سایت خویش باشید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.