امیر ایرانی: به هیچ نیرویی که خلیج فارس را ناامن کند اجازه نمی دهیم

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پیامی به مناسبت روز ملی خلیج فارس گفت: منطقه را ناامن نخواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، متن پیام امیر دریادار شهرام ایرانی به شرح زیر است:

روز ملی «خلیج فارس» امتدادی بر هویت تاریخی و تمدن دیرینه سرزمینی است که بر پایه‌های مستحکم فرهنگ و هنر عامیانه ایرانی استوار است تا منطقه نیلگون خلیج فارس برای همیشه باشد. غیرقابل انکارترین مدرک هویتی دنیا سواحل باشکوه مرزی متاثر از فرهنگ عمیق و اصیل اسلامی ایران زمین، وجهی بارز و ارزشمند، دنیای بیرونی باشکوه‌تر و جلوه‌هایی جدید و غنی‌تر را به مردمان زیست فرهنگی و هنری این مرز و بوم عرضه می‌کند.
اینک این مرواریدها بر فراز نگین و انگشتر آبی ایران به کانون تقابل تمدن ایران و اسلام و مرکز ثقل تشکیلات نیروی دریایی مقاومت در برابر حملات استکبار جهانی به رهبری دولت تروریستی آمریکا تبدیل شده است. ایالات متحده.
بی شک امروزه می توان با تکیه بر توان دریایی و اعتبار خودساخته نیروهای مسلح سرافراز جمهوری اسلامی ایران به ویژه توانمندی های فراوان نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران، خلیج فارس را به عنوان یک منطقه مهم ارتقا داد. . پلی برای احیای تمدن جدید دریایی ایران بزرگ.

اینجانب به نمایندگی از تمامی همکارانم در نیروی دریایی راهبردی جمهوری اسلامی ایران بر پایه نصف النهار بیداری به مردم صبور و استوار ایران این اطمینان را می دهم که به پاس رشادت ها و جانفشانی شهدای بزرگوار این کره خاکی پرچم سه رنگ ایران است. بر فراز امواج دریای خروشان خلیج فارس، اقیانوس را برای همیشه متزلزل خواهد کرد و به هیچ نیرویی اجازه بی‌ثباتی منطقه را نخواهیم داد و با بصیرت از این میراث ارزشمند محافظت خواهیم کرد.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران
دریادار شهرام ایرانی

انتهای پیام/

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.