2 کشته در سوانح جاده ای خراسان رضوی / حرکت در گردنه تیوان با زنجیرچرخ – puyablog
خانه / آموزشی / 2 کشته در سوانح جاده ای خراسان رضوی / حرکت در گردنه تیوان با زنجیرچرخ

2 کشته در سوانح جاده ای خراسان رضوی / حرکت در گردنه تیوان با زنجیرچرخسرهنگ هادی امیدوار عصر یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سوانح رانندگی از بامداد عصر امروز در جاده های خراسان رضوی به دلیل لغزندگی سطح مسیر رخ داده اند.
وی ادامه داد: در یکی از این حوادث در مسیر چناران یک دستگاه تویوتا با دیوار برخورد کرد و راننده اش جان خود را از دست داد. همچنین در جاده باخرز – تربت جام یک دستگاه خودروی تیبا واژگون شد که یک نفر کشته و 2 مجروح بر جای گذاشت. در حادثه دیگر در مسیر قوچان به درگز در پی برخورد 2 دستگاه پراید 2 نفر مصدوم شدند.
رئیس پلیس راه خراسان رضوی در ادامه از لغزندگی جاده های شمالی استان به دلیل بارش برف و باران خبر داد و گفت: حرکت خودروها در گردنه تیوان مسیر درگز به قوچان به دلیل بارش برف و برودت هوا فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
وی افزود: با توجه به لغزندگی سطح جاده ها رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه، فاصله طولی و با دقت بیشتر برانند.
هواشناسی خراسان رضوی نیز با صدور اطلاعیه ای نسبت به بارش برف و باران، آبگرفتگی معابر و یخزدگی در استان به ویژه در نیمه شمالی و مسیرهای کوهستانی از امروز تا سه روز آینده هشدار داد.
خراسان رضوی دارای 20 هزار و 483 کیلومتر جاده است که 6 هزار و 331 کیلومتر آن شهری و 14 هزار و 152 کیلومتر آن روستایی است.
خبرنگار: ندا جواهرفر **انتشار: حسین کریم زاده
7505/1858انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.