مهر و موم یک واحد غیرمجاز دندانسازی به دستور دادستانی البرز – puyablog
خانه / آموزشی / مهر و موم یک واحد غیرمجاز دندانسازی به دستور دادستانی البرز

مهر و موم یک واحد غیرمجاز دندانسازی به دستور دادستانی البرزبه گزارش شنبه شب ایرنا به نقل از شبکه شبکه بهداشت شهرستان البرز، پیرو گزارش های مختلف مردمی به شبکه بهداشت الوند مبنی بر فعالیت غیر قانونی یک مطب دندانپزشکی، کارشناسان بهداشتی به صورت مستقیم و غیر مستقیم از صحت شکایات واصله اطمینان حاصل کرده و در نهایت با حکم مقام قضایی این مکان را مهروموم کردند.
در ادامه این گزارش آمده است، صاحب این مطب دارای مجوز دندانسازی و قالب گیری در کرج بوده ولی با افتتاح مطب در الوند به شکل غیر قانونی مبادرت به دخالت در امور دندان پزشکی می نموده است.
در بخش دیگری از گزارش آورده شده است: فرد خاطی در مطب اقدام به پرکردن و عصب کشی و درمان ریشه دندان می کرد و با استفاده مکرر از وسایل دندان پزشکی یکسان و دستکش خونی برای افراد مختلف موجب ایجاد مشکلات بهداشتی شده بود.
رعایت نکردن موارد بهداشتی در مطب های دندانپزشکی خطر ابتلا به ویروس اچ ای وی و انواع هپاتیت و بیماری های عفونی را در پی خواهد داست.
امسال تاکنون سه مرکز غیر مجاز طب سنتی و دندانساز و حجامت در شهرستان البرز شناسایی شده که مهرو موم یا وسایل آنها توقیف شده است.
شهرستان البرز به مرکزیت الوند دارای نزدیک به 190 هزار نفر جمعیت است.
3013
خبرنگار: حدیقه بابایی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.