فرماندار :امکانات رفاهی برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در مهریز فراهم شود – puyablog
خانه / آموزشی / فرماندار :امکانات رفاهی برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در مهریز فراهم شود

فرماندار :امکانات رفاهی برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در مهریز فراهم شودسید محمد رستگاری عصر روز پنجشنبه در جلسه ستاد خدمات سفر شهرستان افزود: برنامه ریزی ، هماهنگی و جلب مشارکت مردم و تشکل ها در کنار فعالیت مسوولان باید محور فعالیت ستاد خدمات سفر شهرستان قرار گیرد.
وی ادامه داد: مهریز به خاطر شرایط خوب آب و هوایی و داشتن آثار و ابنیه تاریخی و فرهنگی متعدد در طول سال و ایام نوروز میزبان خیل عظیم مسافران از اقصی نقاط کشور است که باید برای رفاه حال آنها دستگاه های مختلف وظایف خود را با دقت انجام دهند.
همچنین احمد آخوندی شهردار مهریز، گفت: برای زیباسازی شهر تمام تابلوهای فرسوده در سطح شهر جمع آوری می شود و محل های ویژه برای سالمندان و معلولان در تمامی پارک های مهریز طراحی شده است
در ادامه مهدی دهقانی زاده، بخشدار مرکزی مهریز خاطر نشان کرد: نصب تابلوهای روستاهای هدف گردشگری، اصلاح روشنایی معابر و برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی از برنامه های اولویت دار در روستاهای شهرستان در نوروز 1397 است.
شهرستان مهریز در جنوب استان و مرکز آن در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد و در کنار جاده بین المللی شمال ، جنوب کشور( تهران ، بندر عباس و یزد ، کرمان) واقع شده است .
این شهرستان از سمت شمال به بخش مرکزی یزد، از شرق به بخش مرکزی بافق و بخش مرکزی شهرستان شهربابک در استان کرمان، از سمت جنوب به خاتم و سیرجان و از سمت غرب به بخش نیر و شهرستان های ابرکوه و تفت محدود است.
شهرستان مهریز دارای یک بخش مرکزی و پنج دهستان به اسامی ارنان، بهادران، تنگ چنار، میانکوه و خورمیز و 200 آبادی است .
45 روستای بخش مرکزی مهریز دارای شورای اسلامی و دهیاری مصوب است و تاریخ بنای این شهرستان و اطراف آن مربوط به پیش از اسلام است.
مهریز دارای 500 اثر تاریخی و فرهنگی است و با 50 هزار نفر جمعیت در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد.
7541/ 2047/ خبرنگار:ندا سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.