فراخوان جوانان عشایر فارس به شرکت در جشنواره قره آقاج – puyablog
خانه / آموزشی / فراخوان جوانان عشایر فارس به شرکت در جشنواره قره آقاج

فراخوان جوانان عشایر فارس به شرکت در جشنواره قره آقاجمهران نامداری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: جوانان اقوام و عشایر در محدوده سنی 10 تا 35 سال که در سطح ملی و بین المللی فعالیت های قابل توجهی داشته اند می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
وی اظهار کرد: آنها می توانند تا پایان ماه اسفندماه امسال مستندات خود در زمینه موفقیت در عرصه های مختلف را به دبیرخانه جشنواره به نشانی پست الکترونیک ghara.aqaj@gmail.com ارسال نمایند.
دبیر جمعیت جوانان عشایر استان فارس با بیان این که این جشنواره در طول 9 سال گذشته به طور مستمر برگزار شده است، گفت: هیات داوران نسبت به بررسی مستندات ارسالی اقدام خواهد کرد و در نهایت، برگزیدگان دهمین دوره جشنواره قره آقاج اردیبهشت ماه 97 در آیینی با حضور مردم، مسئولان و معتمدان عشایر استان در شیراز تجلیل می شوند.
نامداری در ادامه از رسانه ها و مسئولان خواست در زمینه معرفی و تجلیل جوانان موفق عشایر، جمعیت جوانان عشایر استان فارس و کانون فرهنگی استاد محمد بهمن بیگی را یاری کنند.
ساسان حیدرپور از نخبگان کارآفرین قشقایی نیز به خبرنگار ما گفت: تولید فیلم مستند افتخارات جوانان برتر عشایر در دستور کار تشکل های مردم نهاد عشایر استان فارس قرار دارد.
9873/ 2027
خبرنگار: محمدامین افشارپور ** انتشاردهنده: سیداحمد نجفیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.