شهردارآستارا:درختان کهنسال برای جلوگیری ازسقوط وخسارت قطع شدند – puyablog
خانه / آموزشی / شهردارآستارا:درختان کهنسال برای جلوگیری ازسقوط وخسارت قطع شدند

شهردارآستارا:درختان کهنسال برای جلوگیری ازسقوط وخسارت قطع شدندجواد معیتی عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا افزود: کمیسیون قطع اشجار شهرداری با توجه به خطر سقوط درختان کهنسال بر اثر باد و احتمال خسارت های جانی و مالی آنها، با قطع درختان موافقت می کند.
قطع چند درخت توسط شهرداری آستارا واکنش کاربران شبکه های مجازی این شهر را درپی داشت و شماری از کاربران، پاسخ شهرداری را خواستار شده بودند.
شهر آستارا مرکز شهرستان مرزی بندر آستارا 51 هزار نفر جمعیت دارد.
** صادرات 16 تن پنیر از مرز آستارا
رئیس شبکه دامپزشکی آستارا از صادرات 16تن پنیر به ارزش 68 هزار دلار از مرز زمینی گمرک این شهرستان، به کشور روسیه خبر داد.
بهرام پور ضرب افزود: این محموله با مجوز اداره کل دامپزشکی استان مازندران و نظارت شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا صادر شد.
وی با اشاره به اینکه برای بیستمین بار در سال جاری محموله پنیر از مرز آستارا صادر شد، اضافه کرد: پیش از این 612 تن پنیر از مرز آستارا به روسیه صادر شده بود.
روسیه به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ دنیا در همسایگی کشور ما فرصت های تجاری اشباع نشده فراوانی دارد و ایران، بازار وسیعی را در این کشور برای محصولات خود ایجاد کرده است.
اداره کل گمرک آستارا در امور واردات و صادرات قطعی، ورود و خروج موقت، تعاونی مرزنشینان، حمل و نقل داخلی و خارجی، صدور موافقت نامه تجارت بین المللی، صدور مجوز خروج خودرو، امور مسافری، مرجوعی، امانت های پستی و قضایی فعالیت می کند و رتبه اول تجارت چمدانی مرزهای زمینی و رتبه نخست صادرات مرزهای شمال کشور را دارد.
شهرستان بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در شمال غربی استان گیلان و نوار مرزی جمهوری آذربایجان، از مبادی مهم صادرات و واردات کشور و تردد اتباع خارجی است.
خبرنگار: یوسف هدایتی**انتشار دهنده: بابایی
7105 / 7124 /6030انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.