زلزله 4 واحد مسکونی بخش کوزران کرمانشاه را تخریب کرد – puyablog
خانه / آموزشی / زلزله 4 واحد مسکونی بخش کوزران کرمانشاه را تخریب کرد

زلزله 4 واحد مسکونی بخش کوزران کرمانشاه را تخریب کردحمید شرفی به خبرنگار ایرنا گفت: پس از وقوع این زلزله برق برخی از روستاها قطع و سیستم مخابرات دچار اخلال شد که خوشبختانه این مشکلات اکنون برطرف شده است.
وی افزود: براساس برآوردهایی که تاکنون انجام شده چهار واحد مسکونی روستایی بر اثر زلزله امشب خسارت دیده اند.
بخشدار کوزران با بیان اینکه این زلزله خسارت جانی نداشته است، عنوان کرد: تیم های امدادی هم اکنون در منطقه حضور دارند و در مناطق روستایی به گشت زنی می پردازند.
محمدامین عزیزی مدیر روابط عمومی هلال احمر استان کرمانشاه نیز در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: تیم های امداد و نجات هلال احمر هم اکنون در منطقه حضور دارند و در حال رسیدگی به مردم مناطق روستایی هستند.
زلزله ای به بزرگی 4.7 ریشتر‌ ساعت 19 و 26 دقیقه بخش کوزران را لرزاند، این ‌زمین لرزه علاوه بر کرمانشاه در شهرهای منطقه اورامانات و سنندج نیز احساس شد.
بخش کوزران با 108 روستا و 17 هزار نفر جمعیت در 45 کیلومتری شهر کرمانشاه واقع شده است.
زمین لرزه 7.3 ریشتری 21 آبان در 11 کیلومتری بخش ازگله، 32 کیلومتری شهرستان سرپل ذهاب در غرب کرمانشاه 620 کشته و 12 هزار و 386 مصدوم داشته است.
این زلزله به 10 شهرستان و یک هزار و 930 روستای استان کرمانشاه خسارت وارد کرد و براساس ارزیابی های صورت گرفته حدود 90 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی نیز آسیب کلی و جزئی دیده است.
8066/7444 خبرنگار:سامان رحمتیان ** انتشاردهنده:علی مولویانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.