رئیس قوه قضاییه:مشکلات مجموعه قضایی ایلام در 3 سال رفع می شود – puyablog
خانه / آموزشی / رئیس قوه قضاییه:مشکلات مجموعه قضایی ایلام در 3 سال رفع می شود

رئیس قوه قضاییه:مشکلات مجموعه قضایی ایلام در 3 سال رفع می شودبه گزارش خبرنگار اعزامی ایرنا از اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله صادق آملی لاریجانی در پایان سفر 2روزه خود و هیات همراه به استان ایلام، در جلسه مسئولان عالی قضایی با قدردانی از زحمات و میزبانی مسئولان این استان به ویژه نماینده ولی فقیه و امام جمعه ایلام، استاندار و رئیس کل دادگستری استان، تصریح کرد: معاونت امور راهبردی، بررسی های مفصلی درباره دستگاه قضایی استان ایلام انجام داده و کاستی های موجود را احصا کرده است تلاش ما بر این است که بتوانیم با تامین اعتبارات مناسب، بخشی از این کاستی ها را برطرف کنیم.
وی افزود: با بررسی های صورت گرفته، به این نتیجه رسیدیم که قریب به 140 میلیارد تومان برای برطرف کردن مشکلات دستگاه قضایی استان در طول سه سال نیاز است.
رئیس قوه قضاییه گفت: حدود دو سوم از این میزان، به عهده بودجه خاص قوه قضاییه گذاشته شده و باقی آن نیز از محل اعتبارات دولت باید تامین شود که از استاندار محترم انتظار می رود در این زمینه کمک کنند.
آیت الله آملی لاریجانی درباره شورای حل اختلاف شهرستان های استان ایلام نیز گفت: تمهیداتی جهت تامین فضای فیزیکی مناسب برای شوراهای حل اختلاف در شهرستان های استان ایلام اندیشیده شده که امیدواریم هر چه زودتر محقق شود.
براساس این گزارش، در ادامه جلسه مسئولان عالی قضایی، معاون راهبردی قوه قضاییه با اشاره به بازرسی تیمی 60 نفره از مدیران و کارشناسان قوه قضاییه برای بررسی مشکلات دستگاه قضایی و سازمان های تابعه قوه قضاییه در استان ایلام، به ارائه گزارشی از وضعیت مجموعه قضایی این استان پرداخت و مواردی در این جلسه به تصویب رسید که مورد تایید رئیس قوه قضاییه قرار گرفت.
خبرنگار : حسن حیدری : **انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
1193/6034انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.