دمای هوا در استان اصفهان کاهش می یابد – puyablog
خانه / آموزشی / دمای هوا در استان اصفهان کاهش می یابد

دمای هوا در استان اصفهان کاهش می یابدحسن خدابخش روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: وضعیت فعلی هوا توام با افزایش ابرگاهی وزش باد شدید و طوفان های لحظه ای و محلی در مناطق جنوب، شرق و غرب پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه صبح امروز از فریدونشهر و بوئین و میاندشت بارش برف گزارش شد افزود: بارش برف در نواحی غرب و جنوب و احتمال بارش خفیف در برخی مناطق مرکزی و شرقی وجود دارد.
وی با بیان اینکه وزش باد شدید در نواحی جنوبی، شرقی و غربی استان پیش بینی می شود گفت: دمای هوا در 24 ساعت آینده در بیشتر مناطق استان 2 تا سه درجه سانتیگراد کاهش خواهد داشت.
خدابخش برای هوای کلانشهر اصفهان در روز چهارشنبه(فردا)، هوای قسمتی ابری و غبارصبحگاهی گاهی وزش باد و برای روز پنجشنبه، آسمانی صاف تا کمی ابری و غبار صبحگاهی گاهی وزش باد پیش بینی کرد.
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی اصفهان از خورو بیابانک با 16 درجه سانتیگراد به عنوان گرمترین و بوئین و میاندشت با 6 درجه سانتیگراد زیر صفر به عنوان سردترین نقطه استان نام برد و افزود: حداکثر دمای هوای شهر اصفهان در 24 ساعت آینده به 14 درجه سانتیگراد و حداقل آن به یک درجه سانتیگراد زیر صفر می رسد.
همچنین به گزارش مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان، کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در 24 ساعت منتهی به ساعت 12 ظهر امروز سه شنبه، با شاخص کیفی 147 (AQI)، ناسالم برای گروه های حساس اعلام شد.
ت 7150 / 6022 خبرنگار: علی نعمانی – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.