دستگاه قضایی در کنار دولت پیگیر رفع موانع تولید و تسهیل امور اشتغالزایی است – puyablog
خانه / آموزشی / دستگاه قضایی در کنار دولت پیگیر رفع موانع تولید و تسهیل امور اشتغالزایی است

دستگاه قضایی در کنار دولت پیگیر رفع موانع تولید و تسهیل امور اشتغالزایی استبه گزارش ایرنا، نوروز کهزادی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ملکشاهی اظهار کرد: رونق تولید ، افزایش اشتغال و ارتقای وضعیت معیشتی مردم اولویت کشور است و باید همه ظرفیت ها در جهت بهبود این اولویت بکار گرفته شوند.
وی افزود: همه مسئولان دستگاه های اجرایی ،قوه مقننه و قضاییه باید در کنار همدیگر در جهت پویایی اقتصادی رونق شغلی و افزایش تولید تلاش ، تعامل و همکاری داشته باشند.
معاون مالی ،پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه همچنین با اشاره به موقعیت و مزیت های اقتصادی شهرستان مرزی ملکشاهی گفت: باید متناسب با مزیت های ملکشاهی سرمایه گذاری در ان صورت گیرد.
وی از مسئولان این شهرستان خواست با تعامل و همدلی برای ایجاد فرصت های شغلی و مهیا کردن بسترهای تولید و جذب سرمایه گذار تلاش کنند.
معاون مالی ،پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه خاطر نشان کرد: حوزه قضایی شهرستان ملکشاهی در بخش های مختلف دادگستری ، دادسرا و شوراهای حل اختلاف به لحاظ کمی و کیفی توسعه خواهد یافت.
فرماندار ملکشاهی نیز در این جلسه با اشاره به ایثارگری مردم این شهرستان در دوران دفاع مقدس و تقدیم صدها شهید و جانباز و آزاده و رزمنده گفت: این مردم ولایت مدار با ساده ترین سلاح ها داوطلبانه راه نفوذ و تجاوز نظامی دشمن بعثی در سخت ترین و حساس ترین دوران بستند و جانانه پای آرمان های انقلاب ماندند و خواهند ماند.
اسد قاسمی بااشاره به ظرفیت های شهرستان در حوزه کشاورزی ،دام و طیور و باغداری اظهار کرد: در چند سال گذشته این شهرستان قطب تولید میوه ، عسل و دیگر فراورده های کشاورزی و دامی در استان ایلام بوده به گونه ای که این حوزه سهم قابل قبولی در گردش اقتصادی و افزایش سطح معیشت مردم شهرستان داشته است.
وی افزود : البته این شهرستان فاقد زیرساخت های مهم عمرانی و توسعه ای وصنایع تبدیلی مرتبط است که باید مسئولان ملی به لحاظ اعتبارات عمرانی نظر مساعدی به این شهرستان داشته باشند.
رئیس دادگستری شهرستان ملکشاهی نیز در این جلسه گفت: با وجود محدودیت های نیروی انسانی و اداری و کمبود فضاهای اداری ، بخش قابل قبولی از نیازهای مردم در حوزه قضایی را به خوبی پوشش داده اند .
طالب ده گنبدی با اشاره به تعامل خوب مسئولان اجرایی و قضایی در سطح شهرستان افزود : دغدغه همه مسئولان برطرف کردن مسائل و مشکلات عمومی مردم است و دادگستری شهرستان نیز در این راستا اهتمام وهمکاری لازم با مردم و دیگر مسئولان خواهد داشت.
مناطق مختلف استان ایلام امروز میزبان رئیس قوه قضاییه و معاون وی بود.
به گزارش ایرنا، بررسی مسائل قضایی استان ایلام، دیدار با اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا، ایثارگران و جانبازان از برنامه های سفر آیت الله آملی لاریجانی و معاونان وی به ایلام است.
خبرنگار : روح اله احمدی **انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
/6034/7179انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.