جشن سردوشی سربازان 08 خاش برگزار شد – puyablog
خانه / آموزشی / جشن سردوشی سربازان 08 خاش برگزار شد

جشن سردوشی سربازان 08 خاش برگزار شدبه گزارش ایرنا فرمانده مرکز آموزش 08 در این مراسم گفت: نیروهای مسلح به عنوان سربازان راه ولایت با قدرت و شجاعانه از ارزش های اسلامی و مرزهای میهن پاسداری و صیانت می کنند.
سرهنگ عبدالرحمن ساسانیان فرد افزود: ارتش در کنار ملت ایران و سایر ارکان نظام اسلامی و دولت برای مقابله با تهدیدات و فتنه های دشمنان آمادگی دارد.
وی بیان کرد: نیروهای سخت کوش در ارتش بهترین یاوران رهبری بوده اند و با تمام توان و آمادگی لازم خود را وقف خدمت به مردم و دفاع از آرمان های اسلامی و انقلابی ایران کرده اند.
وی فراگیری آموزش های رزمی، دفاعی و فرهنگی را از ضرورت های اجتناب ناپذیر برای مقابله با تهدیدات دشمنان و کسب آمادگی افراد جامعه در مواقع حساس برای دفاع از حریم کشور عنوان کرد.
رئیس شورای اسلامی شهرستان خاش نیز در این مراسم با تبریک جشن سردوشی سربازان گردان های مرکز آموزش 08 گفت: حضور ارتش و تلاش های ارزشمند ارتشیان دلاور در صحنه های انقلاب اسلامی سبب تحکیم و ثبات امنیت و حفظ وحدت و یکپارچگی در جامعه شده است.
عیدمحمد قلندرزهی افزود: رمز ماندگاری و پیروزی انقلاب اسلامی در حفظ وحدت و شناخت داشتن از دشمن است و همگان باید با آگاهی و حضور پرشور در صحنه بتوانیم از خاک میهن و ارزش های والای اسلامی و انقلابی صیانت کنیم که اقدامات ارتشیان دلاور در این عرصه قابل تقدیر است.
به گزارش ایرنا خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 **3042 خبرنگار: محمدامین میربلوچزهی **انتشار دهنده: محدثه حیدری گرجی
اخبار لحظه به لحظه را در کانال تلگرامی «اخبار ایرنا سیستان و بلوچستان» دنبال کنید. @irnazahedanانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.