آخرین مطالب
خانه / دسته‌بندی نشده / تجلیل از پژوهشگران برگزیده کهگیلویه وبویراحمد در ۲ بخش ملی و استانی

تجلیل از پژوهشگران برگزیده کهگیلویه وبویراحمد در ۲ بخش ملی و استانیمجید محنایی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا به تعداد پژوهشگران و فناوران برگزیده کهگیلویه و بویراحمد که در این ۲ جشنواره تجلیل می شوند اشاره ای نکرد.
وی اظهار داشت: زمان برگزاری این ۲ جشنواره هفته پژوهش و فناوری سال جاری است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: مهمترین اهداف برگزاری این ۲ جشنواره شامل ترویج هر چه بیشتر فرهنگ تحقیق، ارتقای جایگاه پژوهش و فناوری، معرفی توانمندی های پژوهشی و نوآوری، فراهم کردن زمینه ارتباط بین حوزه کاربرد و حوزه های پژوهش و فناوری و ایجاد انگیزه در اعضای هیأت علمی، پژوهشگران و فناوران استان است.
محنایی بیان کرد: دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و واحدهای پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد به ازای هر کدام از گروه های هفت گانه (علوم پایه، فنی مهندسی، علوم انسانی، کشاورزی و منابع طبیعی، دامپزشکی، هنر و علوم پزشکی) حداکثر یک نفر عضو هیأت علمی و محقق را به عنوان پژوهشگر در این ۲ جشنواره معرفی کنند.
وی خواستار معرفی حداکثر یک نفر عضو هیأت علمی و محقق توسط دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد به عنوان پژوهشگر در این ۲ جشنواره شد.
محنایی عنوان کرد: دانشگاهیان، واحدهای پژوهشی و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد از فرصت ارزنده برگزاری این ۲ جشنواره استفاده بهینه کرده و در هر دوی آنها مشارکت چشمگیر داشته باشند.
وی ابراز داشت: دانشگاه یاسوج به عنوان متولی اصلی اقدام به ارائه راهنمایی های لازم به دانشگاهیان، واحدهای پژوهشی و دستگاه های اجرایی کهگیلویه و بویراحمد کند.
۲۵ آذر تا اول دی هر سال به نام هفته پژوهش و فناوری نامگذاری شده است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: مسعود علیزاده
۷۵۳۵/۱۶۶۲انتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

وی آی پی تور

وی آی پی تور برگذارکننده انواع تور لحظه آخری و تور ارزان قیمت انواع  تور استانبول  , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *