برترین های دهمین جشنواره فناوری نانو معرفی شدند – puyablog
خانه / دسته‌بندی نشده / برترین های دهمین جشنواره فناوری نانو معرفی شدند

برترین های دهمین جشنواره فناوری نانو معرفی شدندبه گزارش خبرنگارعلمی ایرنا ، برترین های فناوری نانو در سال 95 در سه سطح شرکت های فناور برتر، شرکت های صنعتی برتر و شرکت های صادراتی برتر برگزیده معرفی شدند.
در بخش شرکت های برتر به ترتیب شرکت های پارساپلیمر، اکسیر نانو سینا و آرتاش کامپوزیت رتبه های اول تا سوم را کسب کردند وبا اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شدند.
در بخش شرکت های صنعتی برتر نیز با اهدا لوح از سه شرکت فراپیشتاز هونام، گرانیت بهسرام و صنایع الکترواپتیک صا ایران تجلیل شد.
همچنین بر اساس این گزارش در بخش شرکت های صادراتی برتر نیز شرکت های فناوران نانو مقیاس، پردیس شیمی باختر، پوشاک نانوبهار، فرش فرهی و گروه صنعتی شیشه کاوه با اهدای لوح تقدیر و تندیس تقدیر شدند.
در بخش مراکز رشد برتر نیز مرکز رشد فناوری پلیمر، مرکز رشدواحدهای علمی و فناوری سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و مرکز رشد واحدهای فناور شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با اهدا لوح و جایزه به مدیران این مراکز تقدیر بعمل آمد.
تنها جایزه بخش مراکز جوان برتر نیز در بخش دوازدهمین جشنواره برترین شرکت های فناوری و نانو به مرکز رشد فناوری خلیج فارس تعلق گرفت.
همچنین در ادامه این آیین چهار قرارداد همکاری مشارکت بین چهار شرکت فناور و صنعتی به امضاء رسید.
دهمین جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو با حضور 160 نهاد فعال از 14 مهرماه جاری در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز به کار و تا 17 مهر ماه ادامه خواهد داشت.
آئین رسمی افتتاحیه این نمایشگاه صبح روز جمعه 14 مهرماه با حضور مهندس محمدحسین مقیمی استاندار تهران و دکتر سعید سرکار دبیر ستاد توسعه فناوری نانو برگزار شد.
ستاد ویژه توسعه فناوری نانو در مسیر تحقق اهداف سند راهبردی توسعه فناوری نانو از سال 1387 با هدف معرفی دستاوردهای فناوری نانو به مردم، پژوهشگران و مسئولان جشنواره و نمایشگاه فناوری نانو برگزار می کند.
دهمین جشنواره فناوری نانو نیز بر همین اساس با حضور 160 نهاد فعال در این عرصه شامل نهادهای ترویجی، انجمن‌ها و تشکل‌های دانشجویی، انجمن‌ها و تشکل‌های علمی، دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها، نهادهای ارائه‌کننده خدمات توسعه فناوری و شرکت‌های فعال در این حوزه از 14 تا 17 مهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، سالن خلیج فارس در حال برگزاری است.
1836**1440
خبرنگار: یوسف درویشی ** انتشار: گلشنانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.