ایرنا با ارائه خبرهای تحلیلی نقش بسزایی در انعکاس مطالبات مردم دارد – puyablog
خانه / آموزشی / ایرنا با ارائه خبرهای تحلیلی نقش بسزایی در انعکاس مطالبات مردم دارد

ایرنا با ارائه خبرهای تحلیلی نقش بسزایی در انعکاس مطالبات مردم داردبه گزارش ایرنا، رضا ملایی روز یکشنبه در بازدید از ایرنا مرکز زنجان افزود: ایرنا با ارائه نقطه نظرات و سوق دادن آنها به افراد نخبه و صاحب نظر در قالب کمیسیون های شورای استانی به پبشبرد برنامه های شورای فرودستی کمک می کند.
وی اظهار کرد: مسئولان در دولت فعالیت های بسیار خوبی برای بهبود و ارتقای سطح زندگی مردم در اقصی نقاط کشور انجام می دهند و این نکته مهم است که با انعکاس این کارها، مردم اشرافیت کاملی از این نوع فعالیت ها داشته باشند.
ملایی افزود: شورای استانی به عنوان فرا دست ترین شورا در استان، رسالت ویژه ای در نظارت بر عملکرد شوراهای فرودستی اعم دارد.
وی اظهار کرد: شورای استانی بر این مبنا به راه خود ادامه می دهد و با بهره گیری از پشتوانه فکری افراد نخبه تلاش دارد بصورت تیمی فعالیت کند و به شخص متکی نباشد.
رئیس شورای اسلامی استان زنجان ادامه داد: شورای استانی کمیسیون های متفاوتی از قبیل حقوقی، عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی دارد و با توجه به نیازهای جامعه و این استان 2 کمیسیون اقتصادی و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
وی خاطرنشان کرد: تلاش می شود،کمیسیون های اقتصادی در چارچوب های تعیین شده هدایت شده و خروجی و راهبردهای خوبی به دنبال داشته باشد.
به گزارش ایرنا، آذر ماه امسال در جلسه انتخابات هیات رئیسه شورای اسلامی استان رضا ملایی با پنج رای به عنوان رئیس شورای استان انتخاب شد.
در این انتخابات حسین فرامرزلو به عنوان نایب رئیس، شیما افشاری به عنوان منشی اول و جلیل جعفری منشی دوم،جلال محمدی نیز به عنوان سخنگو انتخاب شدند.
استان زنجان دارای 21 شهر با 113 عضو و 935 روستا با 2 هزار و 262 نفر عضو شورای اسلامی است.
شورای اسلامی استان زنجان نیز با وجود هشت شهرستان با هشت عضو که هر یک نماینده یکی از شوراهای اسلامی شهرستان هستند فعال بوده و اکنون وارد چهارمین دور فعالیت خود شده است.
بررسی مسائل و مشکلات استان و ارائه پیشنهادهای لازم به منظور رفع تبعیض و توزیع عادلانه امکانات و منابع و جلب همکاری در تهیه برنامه های عمرانی و رفاهی استان به شورای عالی استانها از جمله اختیارات شورای استانی است.
استان زنجان با هشت شهرستان یک میلیون و 70 هزار نفر جمعیت دارد.
7320/6085
خبرنگار: اعظم شامی *** انتشار: رویا رفیعیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.