امام جمعه اهل سنت اسدیه: امنیت باارزش ترین نعمت است – puyablog
خانه / آموزشی / امام جمعه اهل سنت اسدیه: امنیت باارزش ترین نعمت است

امام جمعه اهل سنت اسدیه: امنیت باارزش ترین نعمت استبه گزارش ایرنا مولوی سید احمد عبدالهی روز دوشنبه در آیین تودیع و معارفه فرماندهان سابق و جدید ناحیه مقاومیت بسیج سپاه درمیان افزود: سپاه پاسداران تاکنون کشور را از خطرات بزرگی عبور داده و رسالت سپاه در هشت سال دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست.
وی ادامه داد: هم اکنون هم اقدامات محرومیت زدایی زیادی توسط سپاه بخصوص در نقاط مرزی شهرستان درمیان در حال انجام است.
وی عنوان کرد: در برخی استان ها از طرفی خواسته های به حق مردم مطرح شده ولی اگر افرادی خواسته باشند حق کل جامعه را سلب و جامعه را ناامن جلوه دهند، این افراد مجرمان نابخشودنی هستند.
امام جمعه اهل سنت اسدیه گفت: این افراد بدانند وقتی فقط اسرائیل و آمریکا از اقدام آنها خوشحال می شوند، کارهای آنان خلاف اسلام و جامعه اسلامی است.
وی افزود: امروز استکبار جهانی به حکام میانمار مدال افتخار می دهند تا مسلمانان را بکشند و همین افراد حامی حقوق بشر هستند که همه مسلمانان باید نسبت به این مسائل بیدار و هوشیار باشند.
وی با بیان اینکه در ایران اسلامی مسلمانان شیعه و سنی با یکدیگر متحد هستند اضافه کرد: باید مسئولان خواسته های به حق مردم را پیگیری کنند تا زمینه برای سوء استفاده دشمنان فراهم نشود.
مولوی عبدالهی گفت: ایران اسلامی مثل برخی کشورها نیست که آمریکا پا می گذارد و ناامنی می کند، آمریکا باید آرزوی دخالت در کشورمان را به گور ببرد.
امام جمعه اسدیه هم در این آیین گفت: در ابتدای پیروزی انقلاب از میان نهادهای انقلابی که تاسیس شد، مجموعه بسیج نور چشم امام راحل بود و امروز هم برکات بسیج و سپاه در عرصه های دفاعی، سازندگی و فرهنگی بر کسی پوشیده نیست.
حجت الاسلام علیرضا حسینی ادامه داد: با صدور تفکر انقلاب اسلامی به سایر کشورهای مسلمان موفقیت زیادی در این کشورها شاهد هستیم.
وی با اشاره به برگزاری تجمعات در برخی استان های کشور گفت: استکبار جهانی برای بر هم زدن اوضاع کشور سرمایه گذاری می کند و شعارهای از قبل طراحی شده را به عوامل دست آموز خود می دهند اما مردم ایران با قوت در برابر فتنه های دشمنان ایستادگی خواهند کرد.
امام جمعه قهستان هم با بیان اینکه ما مسئولان باید از تجمعات اخیر درس بگیریم گفت: مسائلی زیادی در کشور باعث نارضایتی مردم شده و برخی مسائل به برخی قوانین بر می گردد که باید اصلاح شود.
حجت الاسلام مصیب خزاعی ادامه داد: اما اگر کسی خواسته باشد اموال عمومی را آتش بزند این خط قرمز ماست و به هیچ عنوان نباید به این افراد اجازه داد و باید مسئولان بیدار و در صحنه باشند.
وی گفت: اگر خواسته باشیم آرمان ها را ببینیم و جلوی پایمان را نبینیم قطعا در چاه خواهیم افتاد و این دشمن تراشی ها را خودمان با قوانین، سختگیری ها و آزار و اذیت مردم ایجاد کردیم و گاهی برخورد برخی مسئولان با مردم خوب نیست.
سروان محمد فاطمی در این آیین با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی، فرماندار، ائمه جمعه و جمعی از مسئولان محلی به عنوان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان درمیان معرفی شد.
شهرستان درمیان با 57 هزار نفر جمعیت و پنج هزار و 797 کیلومتر مربع وسعت از شمال به شهرستان قاینات از جنوب به شهرستان سربیشه و از غرب به شهرستان بیرجند و شرق آن به طول 70 کیلومتر با افغانستان مرز مشترک دارد.
شهر اسدیه مرکز شهرستان مرزی درمیان در 105 کیلومتری شرق بیرجند قرار دارد.
سایت ایرنا خراسان جنوبی: www.irna.ir/skhorasan
کانال تلگرام: irnabirjand@
7556*3028
خبرنگار: حکیمه مصطفایی * انتشار: رسول محمدحسنیانتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.