خانه / آموزشی / اجرای بهینه برنامه‌های هفته پژوهش عامل کسب نتایج درخشان علمی است

اجرای بهینه برنامه‌های هفته پژوهش عامل کسب نتایج درخشان علمی استبه گزارش ایرنا، علی محمد احمدی روز دوشنبه در نشست شورای پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: دانشگاه یاسوج برای هفته پژوهش سال جاری که از چهارم آذر آغاز می‌شود برنامه مدون تعریف کرده و تا 2 روز آینده ارائه دهد.
وی افزود: انتظار می‌رفت در این نشست افراد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد بهترین برنامه‌ها را ارائه دهند در حالی که اینگونه نیست.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به نظر می‌رسد که مقوله مهم تحقیق و پژوهش در این استان برای متولیان امر چندان مهم نبوده و معنا ندارد.
احمدی عنوان کرد: توان و قابلیت موجود در دانشگاه یاسوج با مدیریت صحیح و اصولی برای توسعه روزافزون مقوله تحقیق و پژوهش در کهگیلویه و بویراحمد مورد استفاده مطلوب‌تری قرار گیرد.
وی گفت: نشست شورای پژوهش و فناوری کهگیلویه و بویراحمد چهارشنبه هفته جاری به‌طور مجدد و با حضور مدیران اجرایی استان و نه معاونان برگزار خواهد شد.
معاون پژوهشی دانشگاه یاسوج نیز گفت: شعار هفته پژوهش سال جاری «تجاری ‌سازی زیربنای توسعه» خواهد بود.
هجیر کریمی اظهار داشت: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی کهگیلویه و بویراحمد با همکاری دستگاه‌های اجرایی و دیگر دانشگاه‌های این استان در یاسوج برپا می‌شود.
وی افزود: همه ساله برپایی این نمایشگاه دارای مشکلات متعددی است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به نبود فضای ثابت و مناسب اشاره کرد.
کریمی بیان کرد: حضور اندک و کمرنگ برخی دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های تولیدی کهگیلویه و بویراحمد از دیگر مشکلات برپایی نمایشگاه هفته پژوهش در یاسوج مرکز این استان است.
خبرنگار: منصور زرگر**انتشار دهنده: سید ولی موسوی نژاد
7535/6110انتهای پیام /*


درباره gohari

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *