آخرین مطالب
خانه / دسته‌بندی نشده / آیت الله سبحانی:هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شود

آیت الله سبحانی:هزینه های تحصیل در دانشگاه آزاد کمتر شودبه گزارش ایرنا به نقل از مرکز خبر حوزه، وی عصر چهارشنبه در دیدار فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: اگر چه تاسیس دانشگاه آزاد توانست مشکل کنکور را برطرف کند، ولی باید همانند برخی کشورهای دیگر، رشته هایی راه اندازی شود که نیاز کشور را از بین ببرد.
آیت الله سبحانی اضافه کرد: باید سعی کرد این نوع برنامه های مفید که اروپایی ها در مراکز علمی خود اجرا کرده اند و به موفقیت رسیده اند، مسئولان دانشگاه ها و مراکز علمی کشور در دانشگاه ها علمیاتی کنند تا سبب کاهش هزینه ها شود.
وی بر تفکیک جنسیتی دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: تفکیک به معنای این است که دختران و پسران هر کدام در جایی درس بخوانند؛ عملیاتی شدن این برنامه می تواند به عفت و پاکدامنی جامعه و دختران پسران کمک فراوانی کند.
وی افزود: تفکیک جنسیتی در شهر قم اجرا شده و آثار خوبی به همراه داشته است.
این مرجع تقلید با تاکید بر این که اسلامی کردن علوم انسانی بسیار مهم است، افزود: علوم اسلامی را افرادی تدریس کنند که استاد و متخصص می باشند؛ کسانی که بتوانند شبهات اعتقادی جوانان را پاسخگو باشند و شبهات عقیدتی را از بین ببرند نه این که افرادی باشند که قادر به پاسخ گویی نیستند.
/۲۰۸۵/ ۶۱۳۳/ تنظیم کننده: سمیه حیدری **انتشار- جعفرمسلمیانتهای پیام /*


درباره gohari

مشاهده بیشتر

وی آی پی تور

وی آی پی تور برگذارکننده انواع تور لحظه آخری و تور ارزان قیمت انواع  تور استانبول  , …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *